KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264266
nr 1526 4266
1800-tal, porträtt, "Sjökapten G E Petersson, Ystad". Ej signerad. Olja på pannå, 18x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 34x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:14:18
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr